Слухати

Бійців АТО, які блокували РОВД у Києві, просять звільнитися з полку

28 листопада 2015 - 11:49
Бійцям, які знайшли себе у незрозумілих списках на стенді Подільського РОВД, і влаштували акцію протесту, поставили вимогу на звільнення з полку "Миротворець"
Бійців АТО, які блокували РОВД у Києві, просять звільнитися з полку  / Новини на Громадському радіо

Учасників акції з блокування подільського РОВД у Києві просять написати заяви на звільнення у полку «Миротворець». Про це заявив доброволець полку «Миротворець» Олександр Войтко, який брав участь у тих подіях.

«У п’ятницю мені та моїм побратимам з «Миротворця», які фігурували в списку, виявленому у відділку на Гонгадзе 8, командир полку поставив вимогу здати посвідчення та написати заяви про звільнення за власним бажанням. Думаю, що це була не його власна ідея, а вимога організаторів незаконного стеження за нами з керівництва МВС або Національної поліції. Таким чином, зловмисники хочуть приховати факт незаконного стеження за чинними працівниками правоохоронних органів, добровольцями», — написав боєць.

Нагадаємо, що вночі на 26 листопада активісти й бійці АТО блокували Подільський райвідділок міліції у Києві. Активісти знайшли на публічному стенді відділку Подільського РОВД списки людей з фотографіями з камер стеження. Серед прізвищ у списку є двоє підозрюваних у справі Бузини — Андрій Медведько та Денис Поліщук, а також дівчина одного  з них, у якої при затриманні друга міліціонери проводили обшуки. Також до списку входять Олександр Войтко та інші бійці й активісти. На місці активістам так і не змогли чітко пояснити, що це за списки, і як вони опинилися на публічному стенді райвідділку.

 

СИТУАЦІЯ З ВИКРИТТЯМ СТЕЖЕННЯ ЗА ДОБРОВОЛЬЦЯМИ ТА МАЙДАНІВЦЯМИ НАБИРАЄ ДУЖЕ ТРИВОЖНОГО РОЗВИТКУ! ДРУЗІ-ЖУРНАЛІСТИ, ЗВЕРТ

Posted by Oleksandr Voitko on 27 листопад 2015 р.

Ситуацію прокоментував телефоном «Громасдькому радіо» підполковник полку «Миротворець» Андрій Бахтов. 

«Якщо він служить в міліції, він не має права виходити на якісь акції, політичні акції на підтримку якихось політичних рухів. Це взагалі заборонено законом. І, як мінімум, про це треба повідомляти командира», — заявив підполковник. 

Андрій Бахтов сказав, що розуміється на подібних ситуаціях, хоча й не він був тим командиром, який озвучував вимогу. Підполковник підтвердив, що вимоги звільнитись пов’язані з акцією у подільському райвідділку. 

«Так, я там був, в час ночі я з ним (Войтко) розмовляв. Звичайно, я радий, що люди мають життєву позицію, але повинен бути порядок», — додав підполковник полку. 

Нагадаємо, МВС прокоментувала скандал  у райвідділку повідомленнями, що за фактом інцидету розпочате службове розслідування.

«Подія належними чином зареєстрована у Журналі єдиного обліку заяв і повідомлень. За вказаним фактом призначено службове розслідування, результати якого будуть передані в органи прокуратури для прийняття процесуального рішення і об’єктивного розслідування», — повідомив Олександр Терещук на офіційній сторінці МВС

Міла Мороз

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+