Слухати

У Дніпрі проспект Карла Маркса жартома «перейменували» в Джона Голта

28 листопада 2015 - 15:18
Невідомі на декількох будинках наклеїли надписи "проспект Джона Голта" на проспекті Карла Маркса, який поки що не перейменований
У Дніпрі проспект Карла Маркса жартома «перейменували» в Джона Голта / Новини на Громадському радіо

«Хто такий Джон Голт?» — цю фразу з відомої антиутопії «Атлант розправив плечі» активісти змусили вимовляти тих, хто не читав романів Айн Ренд у Дніпропетровську. Там  жартома невідомі «перейменували» проспект Карла Маркса на проспект імені Джона Голта. Про це повідомляють місцеві ЗМІ.

1 026 624.jpg

Фото з Дніпропетровська
Фото з Дніпропетровська

Таблички саме з такою назвою побачили городяни на будівлях центрального проспекту. Хтось проходив, не звертаючи уваги. А тих, хто вперше чув ім’я героя американського роману-антиутопії, не на жарт здивував вчинок невідомих, пишуть на сайті місцевого 11  каналу.

Тим часом перейменування у Дніпропетровську тривають — у рамках закону про декомунізацію. Без змін залишили тільки проспекти Карла Маркса і Кірова, а також вулицю Леніна. Проте, як повідомили нам в мерії, це ненадовго.

1 026 623.jpg

\"проспект Джона Голта, 53\"
«проспект Джона Голта, 53»

Раніше «Громасдьке радіо» передавало, що у Дніпропетровську назвали вулицю в честь загиблого під ДАП кіборга.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+