Слухати

У журналіста hromadske.tv в Запоріжжі з комп'ютером викрали важливу інформацію

28 листопада 2015 - 00:07
Запорізький журналіст Тарас Білка, кореспондент hromadske.tv і керівник Громадського ТБ Запоріжжя, повідомив, що його квартиру обікрали
У журналіста hromadske.tv в Запоріжжі з комп’ютером викрали важливу інформацію / Новини на Громадському радіо

bilka.jpg

Тарас Білка
Тарас Білка
Facebook Тарас Білка

За словами Тараса Білки, з квартири викрали деякі носії інформації: комп`ютер, фотоапарат і карти пам’яті. Про це він написав у себе в Facebook.

Пан Білка також повідомив, що на одній із флешок була важлива інформація, що стосується іще неопублікованих журналістських матеріалів. Він вважає, що все-одно зможе оприлюднити те, що задумав, оскільки має копії матеріалів.

В коментарях до поста він написав: «Так, на одній з флешок була важлива інформація. В ноуті теж. Є копії і щойно доведемо матеріальдо ума — всі побачать що саме».

За словами Тараса Білки, зловмисник чи зловмисники потрапили до його квартири у Запоріжжі через балкон.

Виставили квартиру. Думаю, шукали щось цілеспрямовано. Це видно.Upd. Що винесли? Старий ноут. Старий фотік. Три флешки. ФЛЕШКИ!!!

Posted by Taras Bilka on 27 листопад 2015 р.

Пізніше Тарас Білка описав подію більш докладно:

Трішки подробиць про пограбування. 1) так, дійсно, готується дуже серйозне журналістське розслідування. Зібрано інформа…

Posted by Taras Bilka on 27 листопад 2015 р.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+