Слухати

Журналістів СТБ затримали в готелі, де у 2014 році жила в полоні Савченко

28 листопада 2015 - 19:01
Знімальну групу вже відпустили, проте отримати вичерпні коментарі від персоналу готелю їм не вдалося
Журналістів СТБ затримали в готелі, де у 2014 році жила в полоні Савченко / Новини на Громадському радіо

Журналістів каналу СТБ знову затримали на території Росії. Знімальна група поїхала робити репортаж про місця, де була у 2014 році Надія Савченко.

Про це повідомила журналістка Альона Лунькова в ексклюзивному коментарі «Громадському радіо»:

«Мы снимаем все места, по которому ее, собственного говоря перевозили. Мы приехали в мотель Евро, где Савченко удерживали 5 дней, там поселились в номере, где ее как раз удерживали, и хотели пообщаться с работниками отеля, чтоб нам они рассказали какие-то подробности. Как только мы попросили комментариЙ, администратор очень возмутилась. После этого приехало два наряда  полиции, начались выяснения», — розповіла журналістка  телефоном.

За її словами, через годину їх відпустили, хоча погрожували затримати на 3 доби.

«Якобы мы нарушали общественный порядок. Проверили наши документы, техпаспорт, права на машину. Говорили, что по закону они имеют нас на трое суток задержать. Переписали наши данные, пожелали нам не сломаться по пути и отпустили», — стверджує журналістка.

 

Приехали в мотель, где ещё летом 2014 года удерживали Савченко. Решили пообщаться с работниками. Не захотели чего-то)) с…

Posted by Alyona Lun’kova on 28 листопад 2015 р.
 

В воронежской гостинице «Евро», где летом почти неделю насильно удерживали Надежду #Савченко, сейчас полицейские задержа…

Posted by Anton Naumlyuk on 28 листопад 2015 р.

 

Учебная тревога. Отпустили. Пожелали не сломаться по пути)

Posted by Alyona Lun’kova on 28 листопад 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+