Слухати

У Маріуполі на місцевих виборах зафіксовані перші порушення

29 листопада 2015 - 09:12
Охорону порядку під час голосування забезпечать близько 2 тисячі правоохоронців
У Маріуполі на місцевих виборах зафіксовані перші порушення / Новини на Громадському радіо

Сьогодні, 29 листопада, на місцевих виборах у Маріуполі на двох дільницях контрольний лист був вкинутий у скриньки для голосування без печатки. Про це повідомляють спостерігачі Донецької обласної організації ВГО «Комітет виборців України» та Громадянської мережі ОПОРА.

На ДВК142 406 (за адресою вул.Київська, 72) контрольні листи комісія вкинула до скриньок без печатки. Ті скриньки, куди виборці вже встигли опустити свої бюлетені, були опечатані. Голосування в ці скриньки більше не проводитиметься. У скриньки, які ще не почали наповнюватись бюлетенями, комісії опустили новий правильно заповнений контрольний лист.

На ДВК142 384 (вул.Пашковського, 62А) також контрольні листи були вкинуті без печатки. Тому голова комісії запанікувала та закрила дільницю, аби вирішити це питання.

Сьогодні, 29 листопада, в Маріуполі о 8:00 відкрилися виборчі дільниці для голосування. Проголосувати можна буде до 20:00. Для проведення виборів в Маріуполі надрукували 671 тис. 444 бюлетеня, повідомляють Новини Донбасу.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+