Слухати

«Влада» Криму відправила працівників усіх нестратегічних підприємств у відпустку

29 листопада 2015 - 18:31
Робітникам обіцяють оплачувану відпустку до 6 грудня
«Влада» Криму відправила працівників усіх нестратегічних підприємств у відпустку / Новини на Громадському радіо

Самопроголошений глава окупованого Росією Криму Сергій Аксьонов видав розпорядження надати працівникам нестратегічних підприємств тижневі оплачувані відпустки. Відповідний документ опублікований на його сторінці у Facebook. Це пов’язано з діючим на анексованому півострові режимом надзвичайної ситуації.

«Керівникам підприємств, організацій, установ Республіки Крим усіх форм власності, не зайнятих у виробництві (наданні) соціально значимих товарів (робіт, послуг), на строк до 6 грудня 2015 включно забезпечити надання працівникам оплачуваних відпусток», — йдеться в документі.

Замість відпустки роботодавець може також оплатити час простою в розмірі не менше двох третин тарифної ставки, окладу (посадового окладу), розрахованих пропорційно часу простою, що виник з причин, не залежних від роботодавця і працівника.

Як повідомляє російське видання Ітар Тасс, раніше Аксьонов рекомендував роботодавцям надати місячні оплачувані відпустки матерям, вік дітей яких не досяг 10 років. Це пов’язано з нерегулярною роботою дитячих садків і шкіл.

З 22 листопада в Криму діє режим надзвичайної ситуації, пов’язаний з припиненням поставок електроенергії на півострів з території України. Енергосистема республіки зараз працює в ізольованому режимі.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+