Слухати

Через енергоблокаду «влада» Севастополя знизила ціни на проїзд

30 листопада 2015 - 15:45
Ціни за проїзд нижчі за собівартість — в умовах енергоблокади севастопольська «влада» пішла на порушення угод із місцевими транспортниками і змусила їх знизити ціни на проїзд
Через енергоблокаду «влада» Севастополя знизила ціни на проїзд / Новини на Громадському радіо

Тепер міські маршрутки возять людей за 10 рублів (близько 3 гривень), замість 12-и рублів (близько 4 гривень). При цьому офіційна собівартість проїзду, яка розрахована комісією з цін і вказана у договорах, — 12,79 рублів. Джерело, близьке до севастопольського управління транспорту повідомило «Громадському радіо»: до цих пір з «уряду» не передали жодного офіційного розпорядження. А примусове здешевлення проїзду представили як ініціативу самих транспортників.

«Перевізників «обробляли» кілька днів, збирали термінові наради. При цьому жодних офіційних документів, які б гарантували компенсацію від міста по закінченню режиму надзвичайного стану, ніхто досі не надав», — поділився наш співбесідник.

Таким чином міська адміністрація вирішила закрити проблему із зупинкою електротранспорту. Тролейбуси вже понад тиждень не виходять на маршрут. Їхні основні пасажири — пільговики. Тепер весь потік людей з пільгами впав на плечі маршртуників.

Такий примус мало не викликав справжнього бунту серед транспортників. За інформацією наших джерел, водії кількох міських маршрутів, почувши про рішення знизити вартість проїзду, хотіли заблокувати роботу. Вмовити їх вдалося не аби якими зусиллями, підключивши власників підприємств.

Мешканці міста ж сприйняли зниження проїзду як перемогу адміністрації. Більшість впевнена — перевізники і так наживаються на севастопольцях.

«Убрали троллейбусы временно, так, правильно? А в любом случае у них доход-то стал больше. Я не думаю, что они обижены», — вважає севастополець Микола.

Водії міських маршруток говорити з журналістами відмовляються і дуже знервовано реагують на спроби спитати про їхнє ставлення до нових тарифів. Проте поза записом розповідають: навіть в депресивних містечках Росії вартість проїзду іноді сягає 30 рублів з людини — це близько 10 гривень. Тож заниження ціни у Севастополі розцінюють як спробу влади підняти свій рейтинг за рахунок міських підприємців.

Кореспондент із Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+