Слухати

Десять селищ Севастополя і Балаклаву вночі охороняють… 8 поліцейських

30 листопада 2015 - 18:46
Разом з поліцейськими в Балаклаві на патрулі виходять байкери «Нічних вовків» і місцеві «козаки», а також місцеві активісти
Десять селищ Севастополя і Балаклаву вночі охороняють… 8 поліцейських / Новини на Громадському радіо

Поліція Севастополя не справляється з патрулюванням віддалених районів міста. Так Балаклавський район, до складу якого входять десять селищ і сама Балаклава, вночі патрулюють вісім поліцейських. Ще кілька співробітників внутрішніх військ додатково охороняють міське водосховище.

«Полиции сейчас действительно тяжело. Практически полная неосвещенность. Я, когда прозвучала команда отключить наружное освещение, сам объезжал и Балаклаву, и Инкерман, и по Байдарской долине проехал — конечно, с точки зрения людей, которые не чисты на руку и имеют дурные замыслы — это самое благоприятное время. Поэтому я хотел бы обратиться к мужской части населения района: сейчас не самое время отсиживаться в темных домах. Сейчас время, когда нужно проявить свою гражданскую позицию, нужно показать свою инициативу. В городе работает штаб ДНД. И сейчас только мы с вами можем помочь полиции в поддержании порядка на неосвещенных улицах», — закликав голова Балаклавсього району Сергій Седих.

Разом з поліцейськими в Балаклаві на патрулі виходять байкери «Нічних вовків» і місцеві «козаки». Проте, за словами чиновника, і вони не можуть забезпечити потреб усіх населених пунктів — вже занадто велика відстань між селищами.

Відключення електроенергії в районі тривають, цілодобове опалення поки не дали. До того ж в частині місць до цих пір не вирішені проблеми з водою. Рішенням міського штабу з ліквідації надзвичайної ситуації в усьому районі заборонені мітинги і демонстрації:

«Первое ограничение, это вы знаете, что была команда отключить все наружное освещение. Затем было распоряжение об отключении, в том числе и принудительном, если кто-то сомневается в решимости штаба и губернатора, наружной рекламы. После чего распоряжением вышел запрет на проведение собраний, митингов, шествий и демонстраций», — додав Седих.

Сам чиновник пожалівся: він і його штаб, а також усі екстрені служби нині працюють цілодобово і без вихідних, розподіляючи чергування. Вони створили оперативні бригади, до яких увійшли сантехники, електрики і водопровідники.

Марина Орлова з Севастополя для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+