Слухати

Головним антикорупційним прокурором став Назар Холодницький

30 листопада 2015 - 17:47
Генпрокурор обирав між Максимом Грищуком та Назаром Холодницьким
Головним антикорупційним прокурором став Назар Холодницький / Новини на Громадському радіо

30 листопада 2015 року Генеральний прокурор України Віктор Шокін своїм наказом призначив на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назара Холодницького. Про це повідомляє прес-служба відомства. 

«Генеральний прокурор України Віктор Шокін розглянув рекомендації конкурсної комісії з відбору кандидатів на зайняття адміністративних посад у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі щодо призначення на посаду заступника Генерального прокурора України керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури кандидатів Максима Грищука та Назара Холодницького», — сказано у повідомленні. Віктор Шокін вивчив дані щодо тестування на знання законодавчої бази та загальні здібності, переглянув відеозаписи співбесід членів конкурсної комісії з обома претендентами, ознайомився з їх особовими справами та провів особисті співбесіди з кожним із них.
 

Наказом Генерального прокурора від 22.12.2014 Назар Холодницький призначений першим заступником прокурора Автономної Республіки Крим, яку після окупації Російською Федерацією передислоковано до Києва. 

27 листопада 2015 набрав 7 голосів членів конкурсної комісії з обрання антикорупційного прокурора (керівника САП). Його кандидатура, поряд з кандидатурою Максима Грищука, подана Генеральному прокурору України Віктору Шокіну.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+