Слухати

Мітингувальники в Одесі вимагають звільнення суддів та блокують будівлю суду

30 листопада 2015 - 13:40
Біля сотні представників Правого сектору, Самооборони Одеси та Ради громадської безпеки знаходяться в будівлі Маліновського суду Одеси. Вони вимагають звільнення суддів
Мітингувальники в Одесі вимагають звільнення суддів та блокують будівлю суду / Новини на Громадському радіо

Активісти Одеського Євромайдану після пікету Апеляційного суду переїхали до будівлі Маліновського суду. Тут вони зустрілися з суддями, які прийняли рішення про зміну запобіжного заходу учасникам подій 2 травня 2014 року в Одесі. Суддям подарували ручки та папір аби вони могли написати заяву про звільнення за власним бажанням. Судді спочатку вважали такі вимоги незаконними та писати заяви не збиралися. Але пізніше стало відомо, що вони все ж таки написали заяви про звільнення

12 312 135_527 711 727 392 935_1 691 578 736_n.jpg

Мітингувальники в Одесі блокують будівлю суду і вимагають відставки суддів
Мітингувальники в Одесі блокують будівлю суду і вимагають відставки суддів
Громадське радіо

Активісти ж прийняли рішення блокувати будівлю суду до моменту, поки судді не змінять своєї думки та не звільняться. Декілька загонів міліції спостерігають за конфліктом, але не втручаються, — передає кореспондент «Громадського радіо»  в Одесі. 

12 325 172_527 714 934 059 281_538 479 523_n.jpg

Міліція спостерігає, але поки не втручається в конфлікт
Міліція спостерігає, але поки не втручається в конфлікт

Лідер Правого сектору Одеси Сергій Стерненко написав на своїй сторінці у соцмережі:  «Малиновський суд. Прошу всіх сюди, долучайтесь. 
Ми звідси не підемо, поки зрадники-судді не напишуть заяви про відставку»

 

Судова реформа зараз почнеться. Малиновський суд. Прошу всіх сюди, долучайтесь. Ми звідси не підемо, поки зрадники-судді не напишуть заяви про відставку. Прошу перепост. #Одеса #2травня

Posted by Сергій Стерненко on 30 листопад 2015 р.

 

 

Нагадаємо, сьогодні зранку в Одесі кілька сотень людей вийшли на мітинг проти визволення з-під варти учасників подій 2 травня. Під апеляційним судом Одеської області зібралися представники Правого сектору, Самооборони Одеси та Ради громадської безпеки аби підтримати прокуратуру. Сьогодні вноситься апеляційне подання щодо рішення Малиновського суду Одеси. За ініціативою суду обвинуваченим у справі щодо подій 2 травня 2014 року змінили запобіжний захід. Тепер після 6 грудня вони зможуть внести заставу та вийти на волю. Сума застави визначена від 100 до 200 тисяч гривень за людину. Активістів вкрай обурило таке рішення. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+