Слухати

Самовисуванець Требушкін лідирує на виборах мера Красноармійська, — ОПОРА / Новини на Громадському радіо

Самовисуванець Требушкін лідирує на виборах мера Красноармійська, — ОПОРА

30 листопада 2015 - 16:31
Згідно з даними паралельного підрахунку голосів Руслан Требушкін отримав мінімум 79% голосів

Про це повідомляється на сайті громадянської мережі.

«На основі звітів від спостерігачів з дільниць, ОПОРА встановила, що кандидат-самовисуванець Руслан Требушкін здобув перемогу на виборах міського голови зі значним відривом від конкурентів. Оскільки на одній з дільниць (№141 088) невстановленими особами було викрадено бюлетені, ОПОРА не може підтвердити результат голосування на одній з 37-ми виборчих дільниць», — йдеться в повідомленні.

12 119 166_518 761 164 943 917_3 496 440 632 845 401 479_n.jpg

Руслан Требушкін
Руслан Требушкін
facebook/Ruslan Trebushkin

За інформацією мережі цей інцидент не вплине на результати виборів міського голови у Красноармійську через високий результат Требушкіна.

«З іншого боку, кількість викрадених бюлетенів та кінцеве рішення міської ТВК Красноармійська щодо виборчої дільниці №141 088 може вплинути на те, які партії долають 5-ти відсотковий виборчий бар’єр, у зв’язку з чим, ОПОРА не може підтвердити кінцевий результат виборів до місцевих рад до відповідного рішення».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+