Слухати

Три судді в Одесі звільнилися під тиском Правого Сектору / Новини на Громадському радіо

Три судді в Одесі звільнилися під тиском Правого Сектору

30 листопада 2015 - 14:14
Щойно під тиском представників Правого сектору та Євромайдану Одеси три судді Маліновського суду Одеси написали заяви про звільнення за власним бажанням

Олександр Тищенко, Віктор Корой та Сергій Жук звільнилися після спілкування з людьми, які заблокували будівлю суду

12 312 230_527 722 674 058 507_1 052 711 459_n.jpg

Судді в Одесі звільнилися після спілкування з протестуючими
Судді в Одесі звільнилися після спілкування з протестуючими
Громадське радіо

Раніше біля сотні представників Правого сектору, Самооборони Одеси та Ради громадської безпеки заблокували будівлю Маліновського суду Одеси. Вони зустрілися з суддями, які прийняли рішення про зміну запобіжного заходу учасникам подій 2 травня 2014 року в Одесі. Суддям подарували ручки та папір аби вони могли написати заяву про звільнення за власним бажанням. 

Нагадаємо, сьогодні зранку в Одесі кілька сотень людей вийшли на мітинг проти визволення з-під варти учасників подій 2 травня. Під апеляційним судом Одеської області зібралися представники Правого сектору, Самооборони Одеси та Ради громадської безпеки аби підтримати прокуратуру. Сьогодні вноситься апеляційне подання щодо рішення Малиновського суду Одеси. За ініціативою суду обвинуваченим у справі щодо подій 2 травня 2014 року змінили запобіжний захід. Тепер після 6 грудня вони зможуть внести заставу та вийти на волю. Сума застави визначена від 100 до 200 тисяч гривень за людину. Активістів вкрай обурило таке рішення. 

Ганна Снєгіна з Одеси для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+