Слухати

У Севастополі щоденно через аварії повністю знеструмлені 40-70 будинків

30 листопада 2015 - 18:13
Щоденні аварії через перенавантаження ліній виводять з ладу від сорока до сімдесяти севастопольських будинків кожну добу
У Севастополі щоденно через аварії повністю знеструмлені 40-70 будинків / Новини на Громадському радіо

Про це заявив начальник управління забезпечення заходів цивільного захисту Севастополя Ігор Васильєв. За даними чиновника, домові мережі не витримують різкого навантаження і просто горять. Так «Севенерго» в п’ятницю відзвітувало: за одну добу довелося ліквідувати дві крупні аварії на ТЕЦ і 19 незначних аварій на лініях. Раніше така кількість перебоїв могла відбутися протягом двох тижнів. Тепер же — 25 бригад цілодобово працюють на викликах, повідомив комерційний директор «Севастопольенерго» Владислав Якимович.

«Аварийность в абсолютном большинстве случаев связана с перегрузкой сетей. И мы настойчиво рекомендуем потребителям электроэнергии при отключении электроэнергии отключать электроводонагреватели, нагреватели. И, по возможности, не производить их включение одновременно с подачей электроэнергии, а производить подключение данных приборов позже и рационально использовать электроэнергию, потому что электрические сети не рассчитаны на работу нагревателей.

6:00 мы имеем ситуацию, когда происходит включение, перегорают предохранители из-за этого всплеска нагрузки, и жилые дома остаются без электроэнергии и идут обращения людей, восстановительные работы».

У компанії зізнаються: запобіжники виходять з ладу за 15 хвилин після ввімкнення світла. Поламаних деталей вже навіть не рахують. Свої збитки, кажуть, підіб’ють вже після виходу з режиму надзвичайної ситуації.

Від сьогодні місто знов працює за обмеженими лімітами: замість п’ятничних 90 мВт виділили 70 мВт, розказали в профільному управлінні місцевої адміністрації. Частину енергії просто «з’їли» нічні протопки: місто з вихідних пробує запустити котельні на цілодобовий обігрів. Проте і топити, і світити одночасно поки не виходить: енергомережі не витримують, графіки збиваються.

«Это, несомненно, повлияет на режим. Просчитываются варианты, каким образом запитать котельные так, чтобы постараться максимально сохранить тот график, который есть. В настоящее время мы над этим работаем. Нужно их включить и потом мы будем понимать, как эта ситуация будет дальше развиваться», — повідомив Владислав Якимович.

Про проблеми із дотриманням графіків заявили і деякі глави районів.

«Я не могу сказать что график полностью соблюдается — он сейчас нигде не соблюдается именно в связи с пуском котельных. Это очень сложный процесс, который требует больших энергозатрат. Проблема сейчас главная именно во времени подачи энергии на котельные района. Всего на территории района находится 20 котелен. Из них 6 угольных. И к ним наибольшее сейчас внимание», — розказав директор департаменту Балаклавського району Севастополя Сергій Седих.

Енергетики відзвітували: аби повернутися до попередньо узгоджених графіків (2 години зі світлом, 6 годин — без), довелося припинити подавати тепло в день. За даними «Севенерго», у «доблокадний час» місто споживало 210230 мВт.

Опалення ж у нормальні часи забирало в міста 3035 мВт. Сьогодні Севастополь готовий віддати на ці потреби 5 мВт.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+