Слухати

Адмінкордон з Кримом тепер має кімнату відпочинку, кав’ярню та туалети

01 грудня 2015 - 16:19
Блогерка повідомляє, що адміністративна будівля на Чонгарі повністю відремонтована та готова до експлуатації. Там обладнана кімната відпочинку, кімната матері та дитини, кафе, туалети
Адмінкордон з Кримом тепер має кімнату відпочинку, кав’ярню та туалети   / Новини на Громадському радіо

Блогерка з Криму Ліза Богутська, яка зараз живе на материковій Україні, заявила, що адміністративна будівля на Чонгарі повністю відремонтована та готова до експлуатації. Про це вона написала на своїй сторінці у соцмережі.

«Мое огромное спасибо Штабу Блокады Крыма, под чьим неустанным контролем прекращается издевательство над гражданами Украины, вынужденными пешим ходом преодолевать километры. Теперь административное здание на Чонгаре полностью отремонтировано и готово к эксплуатации. Туда, больше, чем на две трети переносятся паспортный и таможенный пункты. Там оборудована комната отдыха, комната матери и ребенка, кафе, туалеты», — написала вона.

 

Друзья. Административная граница Крыма переезжает ближе к Крыму.На Чонгаре сегодня событие. Мое огромное спасибо Штабу …

Posted by Liza Bogutskaya on 1 грудня 2015 р.

 

В той час бійці «Правого сектору» встановили на блокпосту на Чонгарі прапор повстанців Холодного яру з написом «Воля України або смерть». Про це йдеться на офіційній сторінці Блокади Криму.

 

Бійці 21 ЗБАТ ДУК ПС встановили на блокпосту в Чонгарі прапор повстанців-холодноярівців. Колесо історії зробило новий …

Posted by Блокада Криму/Правий сектор on 1 грудня 2015 р.

 

Також на сторінці блокади від «Правого сектору» припускають, що інтернет-боти на кримських форумах запевняють, що в Києві також стало гірше жити бех російського газу та вугілля.

 

Після того, як кремлівським ботам не вдалося переконати кримчан у тому, що на півострові все добре, з Москви надійшла но…

Posted by Блокада Криму/Правий сектор on 1 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+