Слухати

Адвокатка Корбана стверджує, що він потребує негайного медичного втручання

01 грудня 2015 - 13:07
Захист вважає, що обраний судом запобіжний захід незаконний і необгрунтований. У свою чергу ГПУ домагається арешту політика
Адвокатка Корбана стверджує, що він потребує негайного медичного втручання / Новини на Громадському радіо

Сьогодні в Апеляційному суді Києва продовжується розгляд скарг захисту лідеру «Укропа» Геннадія Корбана та Генеральної прокуратури України на його домашній арешт.

Захист вважає, що обраний судом запобіжний захід незаконний і необгрунтований. У свою чергу ГПУ домагається арешту політика.

Захисниця Оксана Томчук зачитала медичну довідку, за якою Корбан потребує негайного медичного втручання, яке неможливо провести в домашніх умовах. Вона зазначила, що вони отримали відмову від дніпропетровської міліції з приводу шпиталізації її підзахисного. 

Після перерви суд вирішив частково задовольнити клопотання і залучити до матеріалів справи медичні довідки про стан здоров`я Корбана. 

«Мы стали свидетелями политического процесса надо мной. В действительности весной этого года я был вынужден принять решение о своем походе в политику. Я действительно преступал заукон, когда останавливал движение поездов, которые каждый день шли из Донецка в Днепропетровск», — заявив він на суді.  

Тим часом, заступник командира ДУК «Правий сектор» Валентин Манько звинуватив Геннадія Корбана у скоєнні низки злочинів, які він намагається прикрити патріотизмом. Про це він заявив сьогодні на прес-конференції.

«Действительно, Корбан сделал много для добровольческого движения, но при этом не забывал о собственном обогащении: организовывал рейдерские захваты предприятий, похищения людей, вымогательство денег. При этом активно использовал доверие бойцов добровольческих подразделений, посылая их совершать преступления под патриотическими лозунгами», — сказав Манько.

Сам Корбан написав на своїй сторінці у Фейсбук, що група слідчих примушує добровольців, у яких є конфлікт із законом, йти на угоду зі слідством і давати неправдиві свідчення проти нього.

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+