Слухати

Пересувні відділення «Ощадбанку» запрацюють на лінії розмежування

01 грудня 2015 - 15:23
Створені на базі броньованих КрАЗів мобільні підрозділи «Ощадбанку» працюватимуть у зоні АТО
Пересувні відділення «Ощадбанку» запрацюють на лінії розмежування / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомила прес-служба банку.

Зазначається, що вони не мають аналогів у світі. Зокрема, завтра таке відділення відкриється у Світлодарську.

Ці банківські відділення працюватимуть у Донецькій і Луганській областях. Вони обслуговуватимуть жителів прифронтових населених пунктів, військовослужбовців і правоохоронців, які знаходяться у військових частинах і у зоні АТО.

Такі відділення гарантують безпеку клієнтів та збереження їх коштів. Крім міцної броні вони укомплектовані засобами супутникового зв’язку, мають тривожну сигналізацію, системи відеоспостереження і автономного живлення.

Якщо говорити про послуги, то тут люди зможуть отримати заробітну плату, пенсію, допомогу, інші кошти з поточних рахунків, поповнити карткові рахунки через POS-термінал з використанням БПК. Також у цих відділеннях випускатимуть платіжні карти.

«Ми зобов’язані бути там, де є українська держава, і де інші наші колеги по банківській індустрії працювати з об’єктивних і суб’єктивних причин зараз не можуть. Наша місія — виконати цю роботу за всю банківську систему країни. Для нас це велика честь і одночасно ще більша відповідальність», — зазначив голова правління «Ощадбанку» Андрій Пишний.

Графік роботи та перелік населених пунктів, куди будуть виїжджати підрозділи, узгоджуються з органами місцевого самоврядування Донецької області, зауважують у Донецькій обласній військово-уивільній адміністрації.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+