Слухати

Санкції США і ЄС діятимуть поки Київ не поверне контроль над кордоном

01 грудня 2015 - 19:27
США і ЄС домовилися продовжити санкції проти Росії до повного виконання мінських домовленостей
Санкції США і ЄС діятимуть поки Київ не поверне контроль над кордоном / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Радіо Свобода з посиланням на координатора політики санкцій у Державному департаменті США Данієла Фріда.

deniyel_frid.jpg

Данієл Фрід
Данієл Фрід
ipress.ua

Виступаючи в Європейському політичному центрі у Брюсселі він зазначив, що визначальний елемент усіх мінських домовленостей — Мінського протоколу, Мінського меморандуму і Мінського комплексу заходів — повернення Києву контролю за міжнародним кордоном із Росією на сході України.

Тільки після повного відновлення цього кордону можливе скасування санкцій, додав він і наголосив: США не мають наміру змінювати цієї позиції.

При цьому Фрід звернув увагу, що Сполучені Штати Америки і Європейський союз домовилися і про те, що санкції, запроваджені через бойові дії на Донбасі і анексію Криму, цілком окремі. Ці санкції можуть продовжуватися і після виконання мінських угод через узгоджену США і ЄС політику невизнання цієї спроби Росії анексувати український Крим, додав Фрід.

Координатор санкцій США також попередив, що санкції проти Росії можуть бути й посилені, «якщо Росія і її маріонетки знову розпалять повномасштабний воєнний конфлікт і здійснять агресію поза лінію контакту» на сході України.

Водночас він пояснив і контакти США з Росією щодо Сирії й наголосив: США «не пішли на спокусу обміняти Сирію на Україну».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+