Слухати

Сатирик Хазанов коронував Путіна, а той подарував йому кулінарну книгу

01 грудня 2015 - 16:08
Подарунок був підготовлений ще до дня народження президента Росії 7 жовтня
Сатирик Хазанов коронував Путіна, а той подарував йому кулінарну книгу / Новини на Громадському радіо

Російський артист Геннадій Хазанов подарував Володимиру Путіну копію імператорської корони, передає РБК з посиланням на Інтерфакс.

Зустріч Путіна і Хазанова відбулася в Кремлі, куди артист приїхав приймати поздоровлення з 70-річчям. Путін, привітавши Хазанова, повідомив про нагородження артиста орденом «За заслуги перед Вітчизною» I ступеня.

Російський президент також підніс Хазанову екземпляр кулінарної книги 1910 року, порадивши вивчити рецепти напам’ять.

754 489 765 678 738-2.jpg

Хазанов і Путін
Хазанов і Путін
Риа Новости

«Якби ви щось скромніше принесли, я б собі залишив, а так доведеться тепер здати в Кремль», — заявив Путін. Хазанов відповів, що оригінал корони продовжить стояти в Алмазному фонді, а його подарунок «може стояти в кабінеті» президента. «Ні, ні, щиро дякую», — відмовився Путін.

Взявши в руки подарунок, глава держави поставив корону на артиста і зауважив: «Оскільки ювіляр сьогодні не я, а ви, то вам якраз це і підійде». На що Хазанов зауважив, що «ця шапка» важка для нього.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+