Слухати

У «ДНР» з'явився «закон» про санкції

01 грудня 2015 - 21:00
Відсьогодні у «ДНР» запрацював «закон» про санкції
У «ДНР» з’явився «закон» про санкції / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє місцеве видання ДАН.

Зазначається, що «закон» визначає порядок застосування спеціальних економічних та інших санкцій з метою забезпечення інтересів невизнаної «республіки», усунення або мінімізацію загрози порушень прав і свобод жителів «ДНР».

За «законом» санкції можуть бути застосовані до іноземних держав, юридичних та фізичних осіб - нерезидентів, суб’єктів терористичної або екстремістської діяльності.

Санкції уявляють з себе блокування рахунків, заборону ведення економічної діяльності на території так званої «ДНР», обмеження ввезення та вивезення вантажів та інші заходи.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+