Слухати

У Краматорську відбудеться ярмарок вакансій для демобілізованих бійців АТО

01 грудня 2015 - 15:26
Також в заході візьмуть участь представники 10 роботодавців, Управлінь пенсійного фонду та соціального захисту населення міста Краматорська
У Краматорську відбудеться ярмарок вакансій для демобілізованих бійців АТО / Новини на Громадському радіо

З 1 до 10 грудня в центрах зайнятості міст та районів Донецької області буде проводитись Декада зайнятості для демобілізованих учасників АТО та інвалідів. Про повідомляє прес-служба Донецька обласна державна адміністрація. За її інформацією, також запланована низка інформаційно-роз’яснювальних заходів.

«2 грудня 2015 року об 11 годині в приміщенні Донбаського міжрегіонального центру реабілітації інвалідів (м. Краматорськ, вул. Машинобудівників, 32) відбудеться Ярмарок вакансій та послуг служби зайнятості для осіб з інвалідністю. В роботі Ярмарку братимуть участь т. в. о. заступника голови Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Віктор Андрусів, директор Донецького обласного центру зайнятості Валентина Рибалко, директор Департаменту соціального захисту населення Донецької облдержадміністрації Олена Токарева, представники Громадської організації «Центр громадських організацій «Ми разом», — сказано у повідомленні.

Також в заході візьмуть участь представники 10 роботодавців, Управлінь пенсійного фонду та соціального захисту населення міста Краматорська. Особи з інвалідністю матимуть змогу ознайомитись з вакансіями, що пропонують підприємства Краматорська, Слов’янська, Костянтинівки, Дружківки, отримати консультації психолога, юридичні консультації, пройти профдіагностику, ознайомитись зі всіма видами послуг державної служби зайнятості, а також безпосередньо поспілкуватись з представниками кадрових служб та отримати кваліфіковані відповіді на запитання.

В рамках Ярмарку вакансій та послуг служби зайнятості буде організований тренінг-семінар «Техніка пошуку роботи. Підготовка резюме» для осіб з інвалідністю (з вадами слуху та мови), який буде проводити фахівець з профорієнтації Краматорського міського центру зайнятості.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+