Слухати

У Криму планують збудувати дві енергостанції за 90 млрд рублів / Новини на Громадському радіо

У Криму планують збудувати дві енергостанції за 90 млрд рублів

01 грудня 2015 - 11:46
За обіцянками Аксьонова, до літа Крим буде забезпечений електроенергією на 100%

За словами Сергія Аксьонова, до Нового року генерація  Криму буде істотно підкріплена з Росії. Про це говориться на його офіційному сайті.


Зокрема, так званий «глава республіки» повідомив,  що електромережі республіки додатково отримають близько 50 МВт за рахунок двох МГТС, які спрямовані до Криму з Далекосхідного регіону.

«Колеги, які працюють над будівництвом енергомоста, справляються зі своїм завданням в повному обсязі. Крім того, в плані забезпечення енергетичної безпеки республіки заплановано будівництво двох станцій по 440 МВт в Сімферополі та Севастополі. На їх будівництво з федерального бюджету виділяється близько 90 млрд рублів, 25 млрд рублів буде виділено цього року. Земельні ділянки визначені і знаходяться в процесі оформлення. Перша лінія енергомоста дасть близько 260 МВт в цьому місяці, до літа додатково дасть близько 440 МВт. Сукупність цих заходів дозволить забезпечити Крим електроенергією на 100% », — сказав Сергій Аксьонов.

Також в інтерв’ю Сергій Аксьонов розповів, що в республіці розробляється ряд програм, спрямованих на економію електроенергії.

«Планується ввести в ужиток виключно енергозберігаючі лампи. Цей захід, за попередніми розрахунками, дозволить заощадити від 15 до 40 МВт», — підкреслив він.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+