Слухати

У Києві зсунувся будинок, який будувала фірма «спікера парламенту Криму»

01 грудня 2015 - 14:27
Півсотні рятувальників працюють на місці зсуву поблизу будинку на Червонозоряному, 14 у Києві. Через зсув тимчасового відселення потребує 38 квартир багатоповерхівки, яку будував Константинов
У Києві зсунувся будинок, який будувала фірма «спікера парламенту Криму»  / Новини на Громадському радіо

Просто зараз на місці зсуву ґрунту біля житлового будинку на просп. Червонозоряному, 14 близько півсотні фахівців Київської аварійно-рятувальної служби, комунальних підприємств, рятувальників ДСНС, аварійних бригад енергопостачальних компаній столиці працюють над ліквідацією надзвичайної ситуації. Цієї ночі, одразу після зсуву, відбулося термінове засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки з надзвичайних ситуацій під головуванням заступника голови КМДА Петра Пантелеєва, на якому створено оперативний штаб із ліквідації наслідків НС, про це говориться на сайті КМДА.

За його словами, через зсув тимчасового відселення потребує 38 квартир багатоповерхівки, де мешкають 83 особи (з них 17 дітей та 2 пенсіонерів). На щастя, обійшлося без жертв. Для мешканців квартир, які постраждали внаслідок надзвичайної ситуації природного характеру, розгорнуто евакуаційний пункт у найближчій 144-й школі. Встановлено намет біля будинку, де кияни можуть погрітися та випити гарячого чаю. Наразі триває тимчасове відселення.

У свою чергу, прес-секретар компанії «Укртрансгаз» Максим Белявський зазначив в коментарі «Апострофу», що в цьому будинку проживали співробітники компанії, він заявив, що будинок був збудований компанією «Консоль», що належить нинішьному так званому «спікеру парламенту Криму».

«Будинок був побудований приблизно 10 років тому компанією» Консоль «, власник якої — нинішній глава окупаційного режиму в Криму Володимир Константинов», — зазначив Белявський.

25 961.jpg

Зсув
Зсув
Авторські права: 
прес-служба КМДА

Інформація про те, що будинок будувала «Консоль», зазначена і на сторінці продажу квартир, а також на сторінці фірми

Будівельна компанія «Консоль-буд ЛТД», що входить в умовний холдинг «Консоль», створений «спікером Держради» Криму Володимиром Константиновим, була перереєстрована за законами РФ тільки в січні 2015 року. Однією з її засновників є українська фірма.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+