Слухати

У Севастополі понад 9000 людей вже тиждень без зв’язку

01 грудня 2015 - 16:40 78
Понад дев’ять тисяч абонентів міської компанії «Севтелеком» вже тиждень чекають, коли влада закупить генератори. Без них не працюють дев’ять крупних АТС і, відповідно, міські телефони

Шоста частина мобільних станцій теж не забезпечена енергією — зі 150 працюють лиш 23. Коли ж світло вмикають — лінії моментально перевантажуються.

«Если она перегружена мы все это чувствуем, не с первого раза дозваниваемся, но тем не менее связь работает. В силу того, что количество звонков увеличивается, увеличивается резко нагрузка на оборудование, и увеличилось количество аварийных ситуации. Без связи в настоящее время порядка 9300 абонентов проводной связи находятся. Связано это с тем, что стояло устаревшее оборудование. В настоящее время должны быть подвезены генераторы и ремкомплекты с завода-производителя», — пояснив заступник міського голови Олексій Єремєєв. За даними чиновника, нові генератори запрацюють післязавтра — тоді ж, за планами, на повну потужність і запрацює зв’язок.

Гірша ситуація з Інтернетом. Він так чи інакше не підключаться у знеструмлених будинках. На заміну Глобальній мережі міська «влада» вирішила запустити власні канали інформування. З завтрашнього дня усі засідання штабу з надзвичайних ситуацій транслюватимуть на великому екрані на головній площі міста – імені Нахімова. У центрі управління кризами пояснили і звідки з’явилися авто, які транслюють російські канали по всьому місту навіть без світла.

«От главного управления по Липецкой области в город прибыл мобильный комплекс информирования и оповещения населения на базе автомобиля и, в соответствии с графиком, во всех удаленных районах города, по всем районам, соответственно, центральным площадям вы можете увидеть данный автомобиль, который оповещает население о графиках отключения», — розказав начальник антикризового центру міста Олексій Краснокутський.

Міцеві чиновники скористалися інформаційною ізоляцією і вирішили давати свою — через дротове радіо, систему міського сповіщення і урядову газету «Адмірал». Видання друкує лиш офіційну позицію влади, його безкоштовно розповсюджують в маршрутках і на заправках.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+