Слухати

У Севастополі понад 9000 людей вже тиждень без зв’язку

01 грудня 2015 - 16:40
Понад дев’ять тисяч абонентів міської компанії «Севтелеком» вже тиждень чекають, коли влада закупить генератори. Без них не працюють дев’ять крупних АТС і, відповідно, міські телефони
У Севастополі понад 9000 людей вже тиждень без зв’язку  / Новини на Громадському радіо

Шоста частина мобільних станцій теж не забезпечена енергією — зі 150 працюють лиш 23. Коли ж світло вмикають — лінії моментально перевантажуються.

«Если она перегружена мы все это чувствуем, не с первого раза дозваниваемся, но тем не менее связь работает. В силу того, что количество звонков увеличивается, увеличивается резко нагрузка на оборудование, и увеличилось количество аварийных ситуации. Без связи в настоящее время порядка 9300 абонентов проводной связи находятся. Связано это с тем, что стояло устаревшее оборудование. В настоящее время должны быть подвезены генераторы и ремкомплекты с завода-производителя», — пояснив заступник міського голови Олексій Єремєєв. За даними чиновника, нові генератори запрацюють післязавтра — тоді ж, за планами, на повну потужність і запрацює зв’язок.

Гірша ситуація з Інтернетом. Він так чи інакше не підключаться у знеструмлених будинках. На заміну Глобальній мережі міська «влада» вирішила запустити власні канали інформування. З завтрашнього дня усі засідання штабу з надзвичайних ситуацій транслюватимуть на великому екрані на головній площі міста – імені Нахімова. У центрі управління кризами пояснили і звідки з’явилися авто, які транслюють російські канали по всьому місту навіть без світла.

«От главного управления по Липецкой области в город прибыл мобильный комплекс информирования и оповещения населения на базе автомобиля и, в соответствии с графиком, во всех удаленных районах города, по всем районам, соответственно, центральным площадям вы можете увидеть данный автомобиль, который оповещает население о графиках отключения», — розказав начальник антикризового центру міста Олексій Краснокутський.

Міцеві чиновники скористалися інформаційною ізоляцією і вирішили давати свою — через дротове радіо, систему міського сповіщення і урядову газету «Адмірал». Видання друкує лиш офіційну позицію влади, його безкоштовно розповсюджують в маршрутках і на заправках.

Кореспондент з Криму для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+