Слухати

«Укренерго» не повинна сплачувати штрафи за знеструмлення Криму — Міненерго

01 грудня 2015 - 09:47
Так прокоментували в міністерстві підписаний раніше контракт
«Укренерго» не повинна сплачувати штрафи за знеструмлення Криму — Міненерго / Новини на Громадському радіо

Згідно з умовами контракту, підписаним «Укренерго» та представництвом Кримського півострову, обмеження та припинення поставок електроенергії не підпадають під відповідальність ДПЗД «Укрінтеренерго» та до підприємства не можуть бути застосовані штрафні санкції. Про це повідомляється на сайті Міністерства енергетики та вугільної промисловості України. Прес-служба зазначає, що згідно з умовами контракту, а саме пункту 7.1, поставка електроенергії може бути скорочена або припинена при пошкодженні ліній електропередачі, по яких здійснюється поставка, за умови відповідного підтвердження системного оператора України – ДП «НЕК «Укренерго», яке було надане підприємству 23.11.2015. 

nec.jpg

Повідомлення оператора
Повідомлення оператора
http://mpe.kmu.gov.ua/

«Також слід зазначити, що інформація, яка поширюється певними особами у ЗМІ, стосовно окремих положень контракту не відповідає дійсності. Зокрема, предметом контракту є поставка електроенергії на Кримський півострів, а не до Кримського федерального округу, як зазначають із посиланням на проект контракту. Умовами чинного контракту усі суперечки, у разі їх виникнення, підлягають остаточному вирішенню в Міжнародному комерційному арбітражному суді при Торгово-промисловій палаті України у відповідності до його регламенту. Матеріальним правом, що регулює контракт, є право України», — йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, учасники акції «Громадянська блокада Криму» призупинили ремонт опори ліній електропередач «Каховкская-Титан» і вимагають від «влади» Криму звільнення політв’язнів.
Раніше «Укренерго» встановило нову опору ліній електропередач на адміністративному кордоні з окупованим Кримом замість пошкодженої. Роботи з відновлення ЛЕП «Каховка-Титан» планувалося завершити 25 листопада, але учасники блокади завадили роботі. 

 29 листопада близько 16:00 год.​ в результаті переговорів міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина зі штабом громадської блокади Криму, було досягнуто домовленості щодо завершення робіт з відновлення лінії 220 кВ Каховська-Титан, від якої за нормальною схемою здійснюється енергопостачння двох районів Херсонської області.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+