Слухати

Вашингтон Пост пише про несправність поставлених США Хамерів, ЗСУ спростовує / Новини на Громадському радіо

Вашингтон Пост пише про несправність поставлених США Хамерів, ЗСУ спростовує

01 грудня 2015 - 23:30
У розслідуванні американського видання повідомляється, що поставлене Сполученими Штатами нелетальне озброєння "не більше ніж сміття", управління озброєння ЗСУ каже, що автівки

Журналіст The Washington Post визначав застаріле обладнання за допомогою механіків в українській армії та у спілкуванні з військовими на передовій. У деяких випадках для відстеження походження транспортних засобів він використовував серійні номери.

«Три з джипів мали пластикові вікна та двері — майже ніякого захисту. Шини на одній з автівок рвались після всього кілька сотень кілометрів їзди. Один механіків пояснив це тривалим зберіганням», — йдеться у статті.

Згідно з інформацією, що надав виданню старша посадова особа Міністерства оборони, Сполучені Штати не були готові до російського втручання в Україну та не мали доступних коштів.

«Ми хотіли, щоб доставити все якомога швидше, і ми не мали грошей, необхідних для цієї кризи», — сказав чиновник, що побажав залишитися неназваним, при обговоренні чутливих політичних питань. — «Чи це означає, що все було ідеально? Звичайно, ні»

На повідомлення ЗМІ відреагувало Центральне автомобільне управління Озброєння ЗСУ:

«У липні 2015 року США у рамках матеріальної-технічної допомоги Україні безкоштовно передано 130 автомобілів HUMMER із них 30 броньованих. Ці автомобілі були розподілені між військовими частинами Збройних Сил України. Під час перевірки технічного стану зазначеної техніки недоліків виявлено не було. Не зважаючи на те, що автомобілі раніше перебували в експлуатації вони мають невеликій пробіг та значний запас ресурсу, — йдеться у повідомленні прес-служби відомства.

Управління також зазначило, що під час експлуатації у підрозділах, зокрема в районі проведення АТО, виникали проблемні питання, зокрема, зі зносом шин.

«На даний час Центральним автомобільним управлінням Озброєння Збройних Сил України укладені угоди на закупівлю 158 комплектів автомобільних шин для даних автомобілів, які вже до 15 грудня мають бути поставлені. Для подальшого технічного обслуговування автомобілів HUMMER, триває робота щодо постачання ремкомплектів та запасних частин у рамках надання матеріально-технічної допомоги від США».

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+