Слухати

До Криму доставили тіла російських військовослубовців, які загинули в Сирії 

02 грудня 2015 - 19:39
Командування Збройних сил Російської Федерації продовжує приховувати факти загибелі російських військовослужбовців у ході бойових дій в Сирії
До Криму доставили тіла російських військовослубовців, які загинули в Сирії  / Новини на Громадському радіо

Протягом листопада до Новофедорівки та Феодосії (території анексованого Російською Федерацією Криму) доставлено тіла чотирьох військослужбовців льотно-підйомного та інженерного складу та десятьох загиблих морських піхотинців, які брали участь в бойових діях в Сирії.

Про це повідомили у Головному управління розвідки Міністерства оборони України.

obstanovka-dovkola-syrii-20 151 202.jpg.png

Обстановка довкола Сирії станом на 2.12.15
Обстановка довкола Сирії станом на 2.12.15
Прес-служба ГУР

Командування Збройних сил Російської Федерації продовжує приховувати факти загибелі російських військовослужбовців у ході бойових дій в Сирії, сказано у повідомленні.

Також на офіційному сайті Міністерства оборони РФ опубліковане відео брифінгу щодо операції в Сирії. Інформації про загиблих військове керівництво не надавало. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+