Слухати

«Громадське радіо» запустило ще один передавач у Волновасі

02 грудня 2015 - 18:16
Сьогодні, 2 грудня, «Громадське радіо» запустило останній передавач на Донбасі на УКХ-частоті 66,05 МГц
«Громадське радіо» запустило ще один передавач у Волновасі / Новини на Громадському радіо

Наразі «Громадське радіо» мовить на 10 частотах у м. Київ, на Донеччині та Луганщині.

У листопаді 2015 року «Громадське радіо» запустило мовлення на Донеччині, зокрема у таких містах: Волноваха1038 МГц, Красноармійськ996 МГц, та Краматорськ1032 МГц.

На Луганщині «Громадське радіо» мовить у наступних населених пунктах: Старобільськ – 90,2 МГц, Біловодськ – 92,6 МГц, Білолуцьк – 100,0 МГц, Зоринівка – 103,7 МГц, Широке, 101,8 МГц.

Після перемоги в конкурсі Національної ради з питань телебачення та радіомовлення України «Громадське радіо» отримало можливість мовити у деяких містах у Донецькій та Луганській областях, а також у Києві. 

Слухайте. Думайте.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

EU

Матеріал є частиною проекту Hromadske Network, підтриманого Європейською комісією.

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+