Слухати

Колишні військові зможуть безкоштовно вивчати німецьку у 7 містах України

02 грудня 2015 - 11:02
Безкоштовні курси німецької мови для колишніх військовослужбовців забезпечує Goethe-Institut в Україні
Колишні військові зможуть безкоштовно вивчати німецьку у 7 містах України / Новини на Громадському радіо

Найближча орієнтовна дата початку курсів — грудень 2015 року. Завершення курсів — березень 2016 року. В залежності від кількості та територіального розташування бажаючих, групи можуть бути сформовані у наступних містах: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Київ, Львів, Луцьк, Мелітополь, Одеса, говориться на сайті Гете інституту

В подальшому початок курсів залежатиме від формування груп (від 16 осіб) в тому чи іншому з вказаних вище міст.

«Учасниками курсів можуть стати кадрові військовослужбовці, які мають змогу приділити достатньо часу навчанню на курсах та офіційно проходили службу за контрактом в одній з наступних силових структур: Збройних Силах України, Національній Гвардії (Внутрішніх Військах України), Державній Прикордонній Службі України, Службі Безпеки України», — повідомляють ініціатори проекту. 

Тривалість курсу: 510  академ. годин (1 академ. година = 45 хвилин).
Інтенсивність навчання: 5 разів на тиждень по 6 академ. годин.

Протягом курсу слухачі складають міжнародно визнані іспити та проходять тренінг з працевлаштування. По завершенню курсу слухачам надається підтримка у працевлаштуванні в Україні.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+