Слухати

На уроках в «ДНР» дітям розповідають про «героїв» Захарченка і Моторолу

02 грудня 2015 - 11:41
Відео, що з'явилося у мережі, свідчить, що на уроках в молодших класах непідконтрольної Україні Амвросіївки школярам розповідають про нових «героїв» і нові «нагороди» невизнаної держави
На уроках в «ДНР» дітям розповідають про «героїв» Захарченка і Моторолу / Новини на Громадському радіо

Відео з’явилося в мережі 1 грудня на каналі Ютюб Грема Філліпса, британського журналіста-симпатика «ДНР». Викладачка у Амвросіївці розповідає школярам про «героїв ДНР» та нагороду невизнаної республіки.

— Павлов Сергей Сергеевич, вы знаете, позывной у него был какой, дети?

— Моторолла.

— Моторолла, правильно. Он блестяще выполняет особо важные задания вооруженных сил «Донецкой народной республики», — уривок з уроку, зафіксованого на відео.

Цікаво, що на уроці присутні лише шестеро учнів молодших класів.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+