Слухати

США надає Україні найкраще з наявного обладнання — спікер Пентагону / Новини на Громадському радіо

США надає Україні найкраще з наявного обладнання — спікер Пентагону

02 грудня 2015 - 12:25
У відповідь на звинувачення The Washigton Post представник Пентагону розповіла, що абсолютна більшість техніки, що вона була направлена в Україну, ніколи раніше не була у вживанні

Про це повідомляє РІА Новості.

«США на постійній основі надають своїм іноземним партнерам по всьому світу як нове військове обладнання, так і техніку з вже наявних запасів. Передача техніки зі складів дозволяє Сполученим Штатам відповідати якнайшвидше на термінові вимоги», — сказала Балданса.

Вона запевнила, що Пентагон «надає Україні найкраще з наявного обладнання, беручи до уваги доступні ресурси та терміновість необхідних постачань».

«Абсолютна більшість техніки, яку ми направили на Україну, ніколи раніше не було у вжитку. Однак через терміновість ситуації ми передали неброньовані автомобілі з існуючих складів, оскільки вони були доступні швидше, ніж техніка з інших джерел. Згідно з вимогами американського законодавства, всі ці машини на момент поставки Україні були в робочому стані», — зазначила Балданса.

Нагадаємо, що американське видання The Washigton Post у своєму матеріалі звинуватило Сполученні Штати у наданні старого військового обладнання. Представники ЗСУ спростували ці звинувачення.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+