Слухати

У Старобільську виступ у газеті місцевого керівника зібрав мітинг майданівців

02 грудня 2015 - 21:13
У Старобільську представники місцевого Майдану обурились через виступ у газеті першого заступника голови Олександра Калініна і скликали Народне віче
У Старобільську виступ у газеті місцевого керівника зібрав мітинг майданівців / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомив прес-секретар Старобільського Майдану Володимир Козачок. 

За його словами людей обурило те, що у своєму матеріалі Олександр Калінін не обґрунтовано звинувачує місцевих проукраїнських активістів у бездіяльності, коли бойовики навесні  2014-го намагались встановити свою владу у місті.

12 341 590_1 920 250 594 867 344_9 029 514 576 071 900 960_n.jpg

Учасники Народного віче у Старобільську
Учасники Народного віче у Старобільську
Facebook

stattya.png

Матеріал у газеті Олександра Калініна
Матеріал у газеті Олександра Калініна
скрін з газети

«Віче сьогодні відбулось не завдяки, а внаслідок того, що заступник голови Старобільскоі районноі державноі адміністрації Калінін Олександр Семенович мав назабність, цинічність виразити свою думку через  районну газету «Вісник Старобільщини» у статті, яка називалась «Коти в мішку», в якій захисників добровольчих збройних сил України, добровольців «Айдару» він назвав зрадниками, ватниками», — говорить Володимир Козачок.

Він зазначає, що на віче пришло близько 150 людей. А резолюцію, яку склали учасники заходу підписали 67 людей.

11 147 885_1 920 250 644 867 339_5 250 527 366 549 419 225_n.jpg

За даними представників Старобільського Майдану, на віче прийшло близько 150 людей
За даними представників Старобільського Майдану, на віче прийшло близько 150 людей
Facebook

«Із урахуванням того, що люди бояться себе висвічувати, але 67 осіб поставили підписи під резолюцією цього віче, яка в подальшому піде в адрес голови Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгія Туки, також вона піде до депутатів Верховної Ради і ляже на стіл Президента України», — додає прес-секретар Старобільського Майдану.

rezolyucyya.png

Резолюція Народного віче у Старобільську
Резолюція Народного віче у Старобільську
скрін документу

У Старобільській райдержадміністрації вже відповіли на резолюцію. Активістам пояснили, що вирішувати питання щодо призначення чи звільнення першого заступника голови райдержадміністрації може його безпосередній начальник — голова райдержадмітістрації Анатолій Гаркавий разом з головою обласної військово-цивільної адміністрації Георгієм Тукою.

Крім того, активісти вимагають від Георгія Туки звільнення голови Старобильської райдержадміністрації Анатолія Гаркавого. На їхню думку, він «продовжує співпрацювати і підтримує діяльність поплічників Януковича». 

Завтра до акції приєднаються представники «Самопомочі» та Радикальна партія Олега Ляшка.

Валентина Троян зі Старобільська для «Громадського радіо»

 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+