Слухати

Українська стрічка «Плем'я» увійшла до п'ятірки фільмів року в США

02 грудня 2015 - 14:29 375
Український фільм-драма мовою жестів, знятий у 2014 році режисером Мирославом Слабошпицьким, увійшов до п'ятірки найкращих іншомовних фільмів у США

1 грудня 2015 року Національна рада кінокритиків США — The National Board of Review  — визначила лауреатів власної премії та склала список найкращих фільмів цього року.

Про це повідомляється на офіційній сторінці Кіностудії Довженка в соцмережі.

«До п’ятірки найкращих іншомовних фільмів 2015 року було включено драму «Плем’я» Мирослава Слабошпицького (стрічка в американському кінопрокаті зібрала близько 150 тис. доларів)», — йдеться в повідомленні.

У центрі сюжету стрічки — життя глухонімих підлітків у інтернаті, їхні стосунки між собою та із зовнішнім світом. У фільмі грають глухі та непрофесійні актори, всі персонажі користуються мовою жестів, яку не перекладено озвученням чи субтитрами. Прем’єра у кінотеатрах України відбулася 11 вересня 2014 року. Фільм є першою повнометражною роботою в кар’єрі режисера.

Перелік фільмів Award Winners 2015 за посиланням.

Національну раду кінокритиків США (National Board of Review of Motion Pictures) було засновано 1909-го року. Організація об’єднує кінокритиків, кінознавців, студентів, кінематографістів і прихильників кіно.

 

Український фільм увійшов у ТОП-5 найкращих іноземних стрічок у США1 грудня 2015 року Національна рада кінокритиків СШ

Posted by Центр Довженка — Oleksandr Dovzhenko National Centre on 2 грудня 2015 р.
Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+