Слухати

Активісти перевдягнулись в шалених «червоних» бабок і подякували СБУ за все

03 грудня 2015 - 19:14
Активісти "Відсічі" обурені тим, що СБУ знайшла лише 40 проросійських осіб в українському інформаційному просторі, в той час як вони нарахували 600
Активісти перевдягнулись в шалених «червоних» бабок і подякували СБУ за все / Новини на Громадському радіо

Про це заявили активісти на своїй сторінці у соцмережі. 

«Громадянський рух «Відсіч» давно вимагає усунути усіх проросійських артистів з українського інформаційного простору. Для цього треба розширити передбачений законом Перелік осіб, які створюють загрозу національній безпеці. Ще на початку липня ми передали складений нами список з 600 артистів до Міністерства культури, яке затверджує Перелік. Але справу гальмує СБУ, за поданням якої зазначений Перелік формується. СБУ спромоглася націдити до того Переліку лише 40 людей. Тому сьогодні до СБУ прийшли шалені червоні бабки, які дякували СБУ за збереження радянсько-російських традицій, за проросійських артистів на українських екранах, співали радянських пісень на кшталт «І Лєнін такой маладой…» та вигукували гасла типу «За Лєніна! За Сталіна! за СБУ!»», — пишуть вони.


Активісти потрапили до приймальні СБУ й передали звернення та власний список проросійських артистів. І тепер чекатимуть належної реакції. 

12 307 607_947 393 168 661 436_5 819 054 322 408 872 297_o.jpg

Шалені бабці лякають СБУ
Шалені бабці лякають СБУ
Відсіч

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+