Слухати

Генпрокуратура знову просить згоди ВР затримати Сергія Клюєва за Межигір'я

03 грудня 2015 - 20:35 40
Ініційовано питання про притягнення С. Клюєва до кримінальної відповідальності, затримання та арешт за злочини, пов’язані із незаконною передачею у володіння Януковича резиденції Межигір’я

229 263_1.jpg

Сергей Клюев
Сергій Клюєв
Укрмедіа

прокуратурою України 03.12.2015 до Верховної Ради України повторно внесені подання про надання згоди на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та обрання запобіжного заходу у вигляді взяття під варту стосовно народного депутата України С. Клюєва, передає прес-служба Генпрокуратури. 

У вказаних поданнях ініційовано питання про притягнення С. Клюєва до кримінальної відповідальності, затримання та арешт за злочини, пов’язані із незаконною передачею у володіння колишнього Президента України В. Януковича резиденції Межигір’я.

С. Клюєв підозрюється у скоєнні злочинів, передбачених ч. 5 ст. 191 (привласнення, розтрата майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем), ч. 3 ст. 209 (вчинення правочинів з майном в особливо великих розмірах, одержаних внаслідок суспільно небезпечного діяння, що передувало легалізації (відмиванню) доходів, а також вчинення дій, спрямованих на приховування та маскування незаконного походження такого майна, прав на таке майно), ч. 5 ст. 369 (надання службовій особі, яка займає особливо відповідальне становище, неправомірної вигоди в особливо великому розмірі за вчинення службовою особою в інтересах того, хто надає неправомірну вигоду та в інтересах третіх осіб дій з використанням наданого їй службового становища).

У нових поданнях зазначені додаткові докази і врахована позиція Комітету з питань Регламенту та організації роботи Верховної Ради України про необхідність внесення окремих подань по кожному виду запобіжного заходу. 

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+