Слухати

Команда Корбана зробила епічний ролик про його арешт

03 грудня 2015 - 16:16
Як відомо, суд залишив підозрюваного Геннадія Корбана під домашнім арештом мінімум до Нового року
Команда Корбана зробила епічний ролик про його арешт / Новини на Громадському радіо

Відео опубліковане у Фейсбуці.

 

Геннадий Корбан.История ареста длинною в вечность.Судебный процесс размером в совесть.

Posted by Andriy Smyrnov on 3 грудня 2015 р.

Раніше в соцмережі були дискусії про те, що увагу ЗМІ до політичних в’язнів зміг привернути лише арешт Корбана. Суди над лідером «Укропу» відзначилися професійною командою адвокатів, та кількома одночасними прямими трансляціями. 

Місяць тому СБУ оприлюднила своє змонтоване відео про злочини, у яких підозрюється Геннадій Корбан. Зокрема, там йшлося про «рейдерські справи». Нагадаємо, в нещодавньому своєму інтерв’ю «Громадському телебаченню» Геннадій Корбан сказав, що в 90-ті роки він займався «слияниями и поглощениями»

Нагадаємо, що суд залишив підозрюваного під домашнім арештом до 31 грудня 2015 року. Прокуратура наполягала на утриманні під вартою, адвокати — на знятті арешту, в тому числі додаючи до справи медичну довідку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+