Слухати

Місцевим бойовикам на Донбасі платять в 5 разів менше, ніж російським військовим

03 грудня 2015 - 17:42
За інформацією розвідки, щомісячне грошове забезпечення рядового контрактника становить до 12 тис. рублів, у той час як рядовий Збройних сил Російської Федерації отримує більше 60 тисяч рублів
Місцевим бойовикам на Донбасі платять в 5 разів менше, ніж російським військовим / Новини на Громадському радіо

Місцеві бойовики незадоволені, що вони отримують в 5 разів менше російських військовослужбовців, що воюють на Донбасі.  Про це наголошується в повідомленні Головного управління розвідки Міністерства оборони України. 

«Суттєве невдоволення сепаратистів викликає значна різниця (за деякими категоріями – у п’ять разів) у грошовому забезпеченні між військовослужбовцями ЗС РФ та контрактниками з числа місцевого населення, які проходять службу у підрозділах 1 і 2 АК», — йдеться у повідомленні. 

Також Головне управління розвідки інформує про те, що в з’єднаннях та частинах 2 АК у стані алкогольного сп’яніння військовослужбовці незаконних збройних формувань відкривали вогонь з мінометів по власним позиціям. Цей інцидент розслідується комісією ФСБ РФ.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+