Слухати

Сьогодні прем'єра українського фільму про Галицьку армію у 1918-1919 роках

03 грудня 2015 - 15:21
"Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919" — новий документально-ігровий фільм Тараса Химича. До роботи над ним долучилися ветерани АТО, військові, а також реконструкторські клуби
Сьогодні прем’єра українського фільму про Галицьку армію у 1918-1919 роках / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Українська Галицька асамблея.

«Легіон. Хроніка Української Галицької Армії 1918-1919» — новий документально-ігровий фільм від режисера Тараса Химича є продовженням циклу пізнавальних фільмів з історії України першої половини минулого століття. Автором сценарію виступив молодий український історик Олександр Пагіря. Сюжетна лінія створена на основі спогадів очевидців.

«В скурпульозних реконструкціях перед нами постає образ українського Січового Стрільця. Через події сьогодення ми можемо краще зрозуміти мотивацію та діяння історичних персонажів. Процес створення фільму тривав 15 місяців. Над ним працювала команда студії «Invert pictures». Це перший в Україні документальний фільм з використанням найсучасніших технологій у форматі 4K. Крім основного складу творців стрічки було задіяно сотні людей. Серед них професійні актори театру ім. М. Заньковецької та Л.Курбаса. До роботи над фільмом долучилися ветерани АТО, військові, а також реконструкторські клуби. З постановкою військових сцен допоміг ветеран АТО Володимир Правосудов, а також Військово Історичний Клуб ПОВСТАНЕЦЬ м. Київ», — говориться на сайті асамблеї.

Трейлер до фільму нижче:

У Києві показ розпочнеться у Будинку кіно о 19:30

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+