Слухати

Світло у Криму з'явилось, але не виключені перебої

03 грудня 2015 - 10:04
Першу нитку так званого енергомоста запущено. Втім, жителів попереджають, про можливі збої у енергопостачанні
Світло у Криму з’явилось, але не виключені перебої / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє Kerch.fm

Другий ланцюг обіцяють запустити до 15 грудня. Запуск додаткових потужностей анонсують на травень. Зазначається, що мегавати, які дасть так званий енергоміст, можна буде розподіляти по всьому Криму.

Енергоміст в Крим почав працювати в тестовому режимі вже в середу вранці, по ньому на півострів надходить 100 МВт. До кінця тижня перший ланцюг енергетичного моста матиме додаткові ще 200 МВт.

Як повідомляють жителі Керчі, у районі торгового порту світло увімкнули вчора о 15.00 і не припиняли енергопостачання до сьогодні. У районі Войкова кілька днів свіло вмикають на кілька годин протягом доби.  

Дізатись, де у Севастополі є світло, можна завдяки новорозробленого інтернет-сервісу.

Півострів був повністю знеструмлений в ніч на 22 листопада в результаті підриву опор ЛЕП, що йдуть з України. Енергосистема Криму працювала в ізольованому режимі, для економії застосовувалися віялові відключення.
 
Внутрішня генерація дозволяла забезпечити лише частину потреб півострова.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+