Слухати

У Дніпропетровську почали видавати газету «Візитка Яроша»

03 грудня 2015 - 17:52
Ініціатори часопису, місцева організація "Правого сектору", обіцяють писати в ній про те, що "не покажуть по телебаченню"
У Дніпропетровську почали видавати газету «Візитка Яроша»  / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляється на сторінці «Правого сектора» у Фейсбуці.

«Окрім висвітлення діяльності ПС Дніпро та всього Руху взагалі, в газеті Ви знайдете розслідування: від коррупції окремих чинуш до цілих корупційних схем, кругової поруки нашої так званої «політичної еліти».
Обов’язково розкажемо Вам де в місті та в області продються заборонени речовини, та хто «кришує» незаконні бізнеси. І не будемо забувати про нову стару «поліцію». Проблеми мешканців, здоровий зворотній зв’язок, важлива та корисна інформація взагалі все, що не покажуть по «незалежному телебаченню»«, — йдеться в повідомленні. 

Нагадаємо, раніше Дмитро Ярош повідомив  про складення повноважень керівника партії «Правого сектору» і став очолювати добровольчий батальйон руху. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+