Слухати

Захист Савченко клопотатиме, щоб «айдарівці» приїхали на судове засідання

03 грудня 2015 - 20:45
У справі Надії Савченко переламний момент — сторона звинувачення закінчила представлення письмових доказів. Тепер докази надаватиме сторона захисту
Захист Савченко клопотатиме, щоб «айдарівці» приїхали на судове засідання / Новини на Громадському радіо

Про це журналістам розказав адвокат Надії Савченко Марк Фейгін.

«Це в першу чергу докази, отримані з України, які ми додали до кримінальної справи — піллінг телефону і інші довідки та висновки. які для нас приготувала Генеральна прокуратура України. У другу чергу, докази що стосуються, присутності там слідчого Маньшина і ряду інших осіб, які займались публікацією цієї карної справи», — сказав він.

Фейгін нагадав, що по кожній з проведених експертиз, вони говорили про порушення у їх проведенні, але всі їхні клопотання зікінчувались відмовою. Про це строна захисту буде нагадувати під час чергового засідання, що показати, що вони не мали можливості впливати на хід цих експертиз.

Серед свідків, за словами Фейгіна, сподіваються побичити Віру Савченко, генерала Володимира Рубана, який робив спроби щодо організації обміну Савченко на представника «ЛНР».

Окремо адвокат зауважив, що вони клопотатимуть про приїзд на судове засідання бійців батальйону «Айдар», але одразу ж пояснив, що це складна процедура, бо ніхто не гарантує безпеку українським військовим на території Росії.

Ірина Сампан, Валентина Троян, Антон Наумлюк для «Громадського радіо»  

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+