Слухати

Плотницький проживає за довоєнною адресою луганського університету, — документ

04 грудня 2015 - 13:26
Про це свідчить пост у Фейсбуці адвоката Надії Савченко Марка Фейгіна
Плотницький проживає за довоєнною адресою луганського університету, — документ / Новини на Громадському радіо

 У ньому зазначається, що Плотницький Ігор Венедиктович, який мешкає на території України за адресою: м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а, має 15 січня наступного року прибути до Донецького суду Ростовської області.

Суд по делу Савченко собирался допрашивать главу т.н. ЛНР Плотницкого 15 января 2016 года, без всякого закрытого режима….

Posted by Марк Фейгин on 3 декабря 2015 г.

До початку бойових дій за цією адресою, м. Луганськ, кв. Молодіжний, 20 а, у місті знаходився адміністративний корпус Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля. Прописатись тут приватна особа не могла.

Це «Громадському радіо» підтвердила ректор евакуйованого Східноукраїнського університету ім. В. Даля Ольга Поркуян.

«Влітку 2014 року цей корпус, як і інші приміщення СНУ ім. Даля були захоплені озброєними людьми. Університет був змушений покинути ці приміщення і у жовтні 2014-го наказом міністра був переміщений у місто Сєвєродонецьк», — говорить Ольга Поркуян. 

Вона пояснює, що коли бойові дії у місті були у самому розпалі, керівництво навчального закладу не мало можливості контролювати те, що відбувалось у стінах університету. Так само, як і процес реєстрації будь-кого за вказаною адресою.

«Звичайно, це нонсенс, як у адміністративному приміщенні може бути прописаний хтось. Мені це важко уявити», — додає ректор Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля.

Поркуян наголосила, поки вони мали можливість впливати на ситуацію, прописати Плотницького у адмінкорпусі університету ніхто не міг.

skrin_z_karty.png

Кв. Молодіжний, 20 а на мапі Луганська
Кв. Молодіжний, 20 а на мапі Луганська
скрін з мапи

vnu.jpg

Адміністративний корпус СНУ ім. В. Даля
Адміністративний корпус СНУ ім. В. Даля
ksue.org.ua

Наказ Міністерства освіти та науки України про те, що до завершення збройного конфлікту СНУ ім. В. Даля вестиме свою діяльність на базі Технологічного інституту Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля у Сєвєродонецьку.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+