Слухати

Прикордонники з'ясували, кому належить вагон з побутовою технікою для «ЛНР»

04 грудня 2015 - 17:15
Щоб встановити, кому належить вагон, у якому на територію «ЛНР» хотіли провести побутову техніку, було створено міжвідомчу групу
Прикордонники з’ясували, кому належить вагон з побутовою технікою для «ЛНР» / Новини на Громадському радіо

Про це повідомив помічник голови Держприкордонслужби України Олег Слободян в ефірі телеканалу 112-Україна.

«Вчора, на контрольному посту Почечна, на Луганщині, прикордонники виявили вагон, доцільність і законність якого викликали у прикордонного наряду підозри. Під час детального вивчення документів виявилося, що у вагоні знаходяться ті товари, які не мали б там міститися. Це електричні бритви, обчислювальні машини, телевізори, електричні ліхтарі і багато інших промислових товарів широкого споживання», — розповів він.

На даний момент про цю ситуацію, з ініціативи ДПСУ створена міжвідомча робоча група, яка займається вивченням цих обставин.

«Вагон затриманий, відведений в бік та працює оперативно-слідча група. Перевізник відомий. Відомо і куди прямував цей вагон, він прямував в Луганськ, до однієї з фірм, ці дані зазначено у документах, але доцільність переміщення даного вантажу та всі інші обставини будуть визначені оперативно-слідчою групою» , — підсумував Слободян.

Раніше голова Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Георгій Тука повідомив про те, що прикордонники Луганщини затримав потяг, який прямував на територію «ЛНР». За документами він мав везти канцелярські вироби, втім, під час огляду у вагоні була виявлена побутова техніка.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+