Слухати

У Криму продають сувеніри із зображенням Небесної сотні та Революції гідності

04 грудня 2015 - 17:01
Продавчиня сувенірів розповідає, що її товар швидко розкуповують, і що в неї є власні постачальники
У Криму продають сувеніри із зображенням Небесної сотні та Революції гідності / Новини на Громадському радіо

В окупованому Росією Криму на ринку продають сувеніри з українською символікою, із зображенням Небесної сотні, Революції гідності та українські монети. 

Відео опубліковане на каналі Youtube у блогера Іллі Варламова. Відповідну статтю він написав у своєму аккаунті в Живому Журналі. 

«На прошлой неделе в Феодосии зашел на рынок сувениров и не поверил своим глазам! Как вы думаете, что продают в Крыму туристам? Поделки из ракушек? Магнитики? Все это, конечно, есть, но в последнее время сувениры сильно политизировались. Теперь люди покупают патриотические футболки, кружки и не только…», — написав Варламов.

03_1.jpg

Монети
Монети
varlamov.ru

06.jpg

Набір коштує 3000 рублів
Набір коштує 3000 рублів
varlamov.ru

07_0.jpg

Євромайдан
Євромайдан
varlamov.ru

08.jpg

Революція гідності
Революція гідності
varlamov.ru

10.jpg

Монети
Монети
varlamov.ru

Продавчиня сувенірів розповідає, що її товар швидко розкуповують, і що в неї є власні постачальники. 

Нагадаємо, у березні 2014 року Росія незаконно анексувала Крим. Приєднання Криму до складу РФ не визнається українською державою, Генеральною асамблеєю ООНПАРЄПА ОБСЄ, а також суперечить рішенню Венеціанської комісії, та більшістю світових держав. Згідно з Законом України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» територія Кримського півострова внаслідок російської окупації вважається тимчасово окупованою територією.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+