Слухати

У Росії звинувачуваного у держзраді на користь України засудили до 8 років позбавлення волі

04 грудня 2015 - 15:24 220
Владислава Нікольського звинувачують у тому, що він передав українським військовим технічну документацію десантного корабля «Зубр»

Міський суд Санкт-Петербурга сьогодні засудив до 8 років позбавлення волі колишнього старшого наукового співробітника ВАТ «51-й Центральний конструкторсько-технологічний інститут судноремонту» (51ЦКТІС) Владислава Нікольського, обвинуваченого в державній зраді на користь України. Про це повідомляє видання «Коммерсант».

«В цілому нас влаштовує вирок. 8 років позбавлення волі в колонії суворого режиму — досить гуманне покарання», — цитує ТАСС адвоката обвинуваченого Андрія Рюміна. — Ми не будемо оскаржувати вирок, але прокуратура може це зробити», —додав він.

За словами захисту, цивільний позов у ​​розмірі 3,5 млн. рублів буде розглядатися в іншому суді.

Нагадаємо, раніше прокуратура просила визнати морського офіцера Владислава Нікольського винним у держзраді, контрабанді та підбурюванні до зловживання повноваженнями і засудити до десяти років колонії, а також стягнути з нього 3,5 млн. руб. збитку. 

За версією слідства, військовий пенсіонер передав українцям технічну документацію з десантних кораблів на повітряній подушці «Зубр» (проект 12 322) і каталог найменувань стандартів військових кораблів СРСР, зміст якого було засекречено в 2006 році. 10 тис. листів документів, як вважає слідство, російські військові передали за допомогою електронної пошти. За цю інформацію замовник, за оцінкою слідства, заплатив продавцям $ 200 тис.

samyy-bolshoy-desantnyy-korabl-na-vozdushnoy-podushke-zubr.jpg

Десантний корабель «Зубр»
Десантний корабель «Зубр»
vilingstore

ee230 877d031ce4fc877af6958a4a65e.jpg

Десантний корабель «Бізон»
Десантний корабель «Бізон»
plus.google.com

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+