Слухати

Українську знімальну групу не випускають з Росії

04 грудня 2015 - 11:22
Українську журналістку Альону Лунькову не випускають з території Російської Федерації
Українську знімальну групу не випускають з Росії / Новини на Громадському радіо

Про це вона повідомила «Громадському радіо»

Близько другої ночі їхня знімальна група прибула до пропускного пункту «Шебекіно», розповідає Альона.

«До нас довго ніхто не підходив, потім прийшли, забрали документи і понесли на перевірку. Це тривало чотири години. Потім я викликила начальника зміни, написала скаргу, щоб нам пояснили, що відбувається, чому нас не пропускають», — пояснює Олена Лунькова.

Через годину їм пояснили, що коли вони прибули до Росії через аеропорт «Домодідово», співробітники митниці не внесли дані декларації на їхную техніку до бази. Знімальній групі порадили, повертатись до аеропорту і вирішувати питання там, а згодом взагалі скащали, що викликають поліцію, бо знімальна група багато вимагає від співробітників. 

Як зазначає Альона Лунькова, вони покинули цей пропускний пункт і переїхали на пропускний пункт «Нехотіївка». Там у знімальної групи забрали документи на перевірку.

Одного з членів знамальної групи забрали на співбесіду з робітником ФСБ Росії. Про це Альона Лунькова повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Александр Хоменко забрали в комнату для разговора с сотрудником ФСБ. Надеюсь, из-за Крымской прописки ему сейчас не дадут гражданство РФ.

Posted by Алёна Лунькова on 4 декабря 2015 г.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+