Слухати

Українську знімальну групу не випускають з Росії

04 грудня 2015 - 11:22
Українську журналістку Альону Лунькову не випускають з території Російської Федерації

Про це вона повідомила «Громадському радіо»

Близько другої ночі їхня знімальна група прибула до пропускного пункту «Шебекіно», розповідає Альона.

«До нас довго ніхто не підходив, потім прийшли, забрали документи і понесли на перевірку. Це тривало чотири години. Потім я викликила начальника зміни, написала скаргу, щоб нам пояснили, що відбувається, чому нас не пропускають», — пояснює Олена Лунькова.

Через годину їм пояснили, що коли вони прибули до Росії через аеропорт «Домодідово», співробітники митниці не внесли дані декларації на їхную техніку до бази. Знімальній групі порадили, повертатись до аеропорту і вирішувати питання там, а згодом взагалі скащали, що викликають поліцію, бо знімальна група багато вимагає від співробітників. 

Як зазначає Альона Лунькова, вони покинули цей пропускний пункт і переїхали на пропускний пункт «Нехотіївка». Там у знімальної групи забрали документи на перевірку.

Одного з членів знамальної групи забрали на співбесіду з робітником ФСБ Росії. Про це Альона Лунькова повідомила на своїй сторінці у Фейсбуці.

 

Александр Хоменко забрали в комнату для разговора с сотрудником ФСБ. Надеюсь, из-за Крымской прописки ему сейчас не дадут гражданство РФ.

Posted by Алёна Лунькова on 4 декабря 2015 г.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо»

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
FacebookTwitterGoogle+