Слухати

Український телеоператор відмовився відповідати ФСБ Росії на питання «чий Крим»

04 грудня 2015 - 15:18 411
Знімальну групу українського телеканалу пропустили на територію України після кількагодинних перевірок на пропускному пункті «Нехотіївка»

Про це «Громадському радіо» повідомила журналіст Альона Лунькова.

За її словами їх документи перевірили, оформили, а потім оператора, у якого кримська прописка, запросили до кімнита для співбесіди з працівниками ФСБ Росії. 

«З ним говорили на тему «чий Крим», ставили інші політичні питання. Він відмовився на них відповідати. Йому сказали, що наступного разу при в’їзді, з протоколом він буде на них відповідати», — розповіла Лунькова.

Пори це знімальну групу відпустили і вони направились до українського пропускного пункуту.

Нагадаємо, знамальну групу українського телеканалу не випускали з території Росії, через те, що, начебто, необхідні дані про їхню техніку не внесли до бази митники у аеропорту «Домодідово». Їм запронували повернутись у аеропорт і вирішувати цю проблему там. Втім, телевізійники проїхали на інший пункт пропуску і там майже безперешкодно перетнули кордон.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+