Слухати

Український телеоператор відмовився відповідати ФСБ Росії на питання «чий Крим»

04 грудня 2015 - 15:18
Знімальну групу українського телеканалу пропустили на територію України після кількагодинних перевірок на пропускному пункті «Нехотіївка»
Український телеоператор відмовився відповідати ФСБ Росії на питання «чий Крим» / Новини на Громадському радіо

Про це «Громадському радіо» повідомила журналіст Альона Лунькова.

За її словами їх документи перевірили, оформили, а потім оператора, у якого кримська прописка, запросили до кімнита для співбесіди з працівниками ФСБ Росії. 

«З ним говорили на тему «чий Крим», ставили інші політичні питання. Він відмовився на них відповідати. Йому сказали, що наступного разу при в’їзді, з протоколом він буде на них відповідати», — розповіла Лунькова.

Пори це знімальну групу відпустили і вони направились до українського пропускного пункуту.

Нагадаємо, знамальну групу українського телеканалу не випускали з території Росії, через те, що, начебто, необхідні дані про їхню техніку не внесли до бази митники у аеропорту «Домодідово». Їм запронували повернутись у аеропорт і вирішувати цю проблему там. Втім, телевізійники проїхали на інший пункт пропуску і там майже безперешкодно перетнули кордон.

Валентина Троян з Києва для «Громадського радіо» 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+