Слухати

У Іраку заявили про несанкціоноване вторгнення турецьких військ

05 грудня 2015 - 12:07
У офісі прем'єр-міністра Іраку заявляють про несанкціоноване вторгнення турецьких військ і вимагають від Туреччини негайно вивести військових, які перебувають
У Іраку заявили про несанкціоноване вторгнення турецьких військ / Новини на Громадському радіо

Про це повідомляє AFP.

«Іракська влада закликає Туреччину … негайно вивести з території Іраку… Ми маємо підтвердження, що турецькі війська чисельністю близько одного броньованого полку з танками й артилерією введені на іракську територію і нібито навчатимуть іракські групи, без прохання чи дозволу іракського уряду», — йдеться в заяві.

Прем’єр-міністр назвав це «серйозним порушенням суверенітету Іраку».

За даними турецьких ЗМІ, що близько 150 солдатів за підтримки від 20 до 25 танків були відправлені по дорозі в районі Башика на північний схід від Мосула — міста, яке є основним центром джихаду групи «Ісламської держави» в Іраку.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+