Слухати

«Борьба с тем, чтобы бизнес и власть были вместе», — Захарченко про «ДНР»

06 грудня 2015 - 12:07
Лідер самопроголошеної «ДНР» обмовився у виступі перед журналістами, заявивши, що бореться з олігархами, щоб «бізнес і влада були разом»
«Борьба с тем, чтобы бизнес и власть были вместе», — Захарченко про «ДНР» / Новини на Громадському радіо

У мережі з’явилося нове пропагандистське відео про життя та «закони» в так званій «Донецькій народній республіці». Нещодавно відео вийшло в ефір на місцевому телебаченні.

Дикторський голос запевнив у тому, що «влада» робить усе для забезпечення «гідного життя» людей і назвав ім’я антагоніста — «українського олігарха» Курченка.

Ватажок бойовиків Олександр Захарченко розповідає про те, що головним постулатом «ДНР» є боротьба з олігархією.

«Борьба с тем, чтобы бизнес и власть были вместе, чтоб они не совмещались», — обмовився Захарченко у першій частині речення.

«Колись з цього починався Майдан — боротьба з олігархією, з корупцією. Але український народ обдурили, а ми на своїй території зробимо так, щоб олігархія сюди ніколи не повернулася», — додав лідер бойовиків.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+