Слухати

Ми підготували постанову про «торговельну блокаду» Криму — Чубаров

06 грудня 2015 - 14:15
Голова Меджлісу кримськотатарського народу Рефат Чубаров розповів про ще не прийняту постанову з приводу блокади Криму
Ми підготували постанову про «торговельну блокаду» Криму — Чубаров / Новини на Громадському радіо

Про це заявив голова Меджлісу Рефат Чубаров на прес-конференції у Києві. 

«З прийняттям цієї постанови припиняється повністю постачання послуг та товарів на Крим та інші території, які не контролюються Україною зараз», — заявив голова Меджлісу кримськотатарського народу.

«Як тільки постанова прийме силу, учасники громадської блокади не будуть здійснювати свій контроль шляхом огляду безпосереднього. Вони будуть наглядати за органами, які будуть здійснювати контроль», — додав він.

Він також зачитав список імен, які підпадають під визначення «політв’язні в Росії». Він також додав, що громадянська блокада повернула питання Криму до порядку денного в Україні. 

«Загальна потреба Криму в електроенергії складає 1050 мегават, нами постачалося 850», — зазначив він.

«Відновлено лише лінію Каховка-Тітан. Учасники блокади доходять до позиції, що електропостачання може бути відновлено. Це єдина лінія, яка не може розганятися, більше ніж 220 мегават. Всі інші лінії можуть розганятися до 650. Якщо була б відновлена Каховка-Джанкой, окупанти б змогли «висмоктувати» більше енергії», — сказав Чубаров.

За словами Чубарова, якщо ЛЕП увімкнуть, то у Криму будуть частину цієї енергії використовувати на військові частини і гарнізони, а не на жителів.

«Ми продовжуєемо блокаду, але будемо її переформатовувати.  На сесії наступного тижня проситимемо, що будь-які договори, в яких фігурує Крим, щоб українська сторона могла їх підписати лише якщо там говориться про Автономну Республіку Крим в Україні», — заявив Чубаров.

За його словами, говорити про морську блокаду поки передчасно. 

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+