Слухати

Судді намагаються скасувати рішення про їх звільнення — активіст / Новини на Громадському радіо

Судді намагаються скасувати рішення про їх звільнення — активіст

06 грудня 2015 - 11:50
Окружний адміністративний суд м.Києва виніс рішення, що ТСК допустила цілий ряд порушень з висновком про недотримання присяги однією суддею

Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Прошута І.Д оскаржила висновок Тимчасової спеціальної комісії (ТСК) про порушення нею присяги. Ця суддя вночі арештувала харківського активіста на 15 діб за те, що 19 лютого блокував ворота і не давав курсантам внутрішніх військ виїхати на Київ допомагати розстрілювати Майдан. Про це повідомляє активіст і автомайданівець Роман Маселко. 

«Окружний адміністративний суд м.Києва (суддя Арсірій) виніс дуже цікаве рішення. У позові відмовлено, але при цьому суддя зафіксував, що ТСК допустила цілий ряд порушень», — зазначає він.

За його словами, першим «порушенням»  виявлено те, що звернення у ТСК подав прокурор Харківської області.

«На думку судді, прокурор не мав права його подавати. Зауважу, що велика кількість заяв до ТСК подано прокуратурою і дуже часто судді намагаються заперечити таке право прокуратури. І ось, нарешті, суддя Арсірій став надією усіх суддів. Переконаний, скоро варто очікувати вал аналогічних скарг власне на цій підставі», —  пише Роман Маселко, додаючи, що все насправді законно.

Також позивач стверджувала, що звернення до ТСК подано НЕІСНУЮЧИМ заявником, який не зареєстрований і не проживає за вказаною ним у зверненні адресою. 

У підсумку в позові було відмовлено, але лише тому, що висновок ТСК не є підставою для звільнення.

«Однак у рішенні встановлено важливі факти, які потім будуть використовуватись як преюдиція. Тобто суддя Прошута І.Д зможе потім оскаржити висновок Вищої ради юстиції посилаючись на обставини, які встановлені даним рішенням і їх не треба буде доводити», — звертає увагу юристів Роман Маселко. 

Суддю, який виніс рішення про порушення ТСК, нещодавно обрали членом Ради суддів України. 
 

Судді продовжують намагатись скасувати рішення про їх звільнення.Суддя Червонозаводського районного суду м. Харкова Пр…

Posted by Roman Maselko on 5 грудня 2015 р.

…то цей лист для вас.

Команда Громадського радіо, як і ви, найбільше цінує незалежність. Наша редакція не залежить від олігархів, політиків і держави. У нас немає інших завдань, аніж допомогти вам зрозуміти ситуацію.

Ми принципово лишаємось неприбутковою організацією. На відміну від комерційних мас-медіа, гроші для нас - не мета, а засіб.

Щоби і надалі отримувати правдиву, неперекручену інформацію, ви можете просто зараз допомогти Громадському радіо. Підтримуючи нас, ви робите внесок у своє майбутнє.

ДЯКУЄМО!

ЗРОБІТЬ ВНЕСОК

Якщо ви тут...

Якщо Ви виявили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter.
Facebook Twitter Google+